Vibulaskmine

Vibulaskmine Tooraku talus 3D viburajal.

Kestvus: 2,5 – 3,5 tundi.
Grupi suurus: 10 – 40 inimest.
Hind: 25,00 eurot inimene, lastel 9 – 18 aastat 15,00 eurot.

Hind sisaldab: kohalesõit, viburaja ülespanek, vibulaskmise varustuse laenutus kõigile (sobilik vibu, nooled noolevutlariga, käe- ja näpukaitsed), vibulaskmise algõpetus, vibulaskmine loodusesse üles pandud 3D laskmismärkide pihta (loomade ja lindude kujud), kõigile tunnistus tulemustest.

VibulaskmineVibulaskmine mänguplatsil.

Kestvus: minimaalselt 2 tundi
Grupi suurus: 10 – 70 inimest.
Hind: 130,00 eurot tund grupi kohta. Grupi puhul üle 70 inimese hind kokkuleppel.

Hind sisaldab: kohalesõit, märkide ülespanek platsile, vibulaskmise varustuse laenutus, kus varustust jagatakse ja lastakse kordamööda, algõpetus ja harjutamine laskmismärkide pihta.

Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu.
Teenindamine eesti, vene, soome ja inglise keeles.
Vibulaskmist korraldab OÜ Kullamaa Puhkekeskus.
Vibulaskmise kohta saate juurde lugeda ja pilte ning videosid vaadata www.kupuke.ee.


Vibulaskmine Tooraku 3D viburajal.

Tooraku turismitalu metsa on üles pandud 14 3D laskmismärgiga (loomade ja lindudeelusuurused kujud) viburada. Osavõtjatele jagatakse sobilik vibuvarustus: vibud (naistele janoortele kergemad vibud, vasakukäelisele vasakukäelise vibu), nooled, noolevutlarid, käe-janäpukaitsed. Korraldatakse vibulaskmise algõpe ja vibujaht rajal. Vibujaht koos algõpetusegakestab 3-3,5 tundi. Iga 7-8 inimese kohta on juhendaja, kes ise on vibusportlane.Vibulaskmistviib läbi Kullamaa Puhkekeskus. Vibulaskmine rajal looma kujude pihta on väga hasartne jasobib aastaringselt igas vanuses inimestele.

Vibulaskmist korraldatakse grupile 7 – 50 inimest. Kui on üle 50 inimese, siis võiks grupijagada pooleks, et samal ajal on ka teine põnev tegevus. Rajal võisteldakse punktide peale.Kõigile antakse tulemustest tunnistused. Üritus maksab 24,00 eurot inimene. Vibulaskmistrajal saab teha kuni 100-le kui on lisaks muid tegevusi või lastakse kahes vahetuses. Suurteseltskondade puhul saab jagada nii, et osa mängivad tennist, palli, lasevad õhupüssi võikorraldavad lõbusa mängu ja peale lõunat grupp vahetub.

Vibulaskmine Tooraku mänguplatsil.

Laskmismärgid (3D kujud) on paigutatud ühele platsile ja see oleneb grupi suurusest jaklientide ajast kui pikalt igaüks saab lasta. Vibud ja varustus jagatakse esimestele laskjateleja samad vibud antakse edasi järgmistele. Kõigile tehakse lühike algõpetus enne laskmist jajuhendamine. Üritust korraldab OÜ Kullamaa Puhkekeskus.

Sellist vibulaskmist saab korraldada ka väga suurtele gruppidele. Mida rohkem on osavõtjaid,seda rohkem on ka juhendajaid, nii et kõik saaksid elamuse. Platsil laskmine maksab 60,00eurot tund kuni 30 inimesega grupile. 31 – 100 inimese puhul lisandub iga inimese pealt 2,00eurot juurde. Gruppide puhul üle 100 inimese hind kokkuleppel. Ka seda saab teha koos võikordamööda muude tegevustega.

Kommenteerimine on suletud.